ფეხბურთის ფედერაცია
CRYSTALBET ეროვნული ლიგა
ლიგა 3 | 4
ქალთა ლიგა
საქართველოს თასი
სიახლეები
ცხრილი
კალენდარი
შედეგები
LIVE
კალენდარი
სეზონი 2024
სეზონი 2023
სეზონი 2022
სეზონი 2021
სეზონი 2020
სეზონი 2019
სეზონი 2018
სეზონი 2017
სეზონი 2016
ქალთა ლიგა
პლეიაუტი
ზედა ჯგუფი
ქვედა ჯგუფი
ქალთა ლიგა
ქალთა ლიგა 2
პლეიაუტი
ზედა ჯგუფი
ქვედა ჯგუფი
ქალთა ლიგა
ქალთა ლიგა 2
ქალთა თასი
პლეიაუტი
ზედა ჯგუფი
ქვედა ჯგუფი
ქალთა ლიგა
ქალთა ლიგა 2
ქალთა თასი
პლეიაუტი
ქალთა ლიგა
პლეიაუტი
ქალთა ლიგა
ქალთა თასი
პლეიაუტი
ქალთა ლიგა
პლეიაუტი
ქალთა ლიგა
პლეიაუტი
ქალთა ლიგა
პლეიაუტი
ტური 2
ოთხშაბათი, 17 აპრილი
ელიტა
15:00
კოლხეთი ხობი
თბილისი - ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
ნორჩი დინამო
15:00
ბათუმი
თბილისი - გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
ტური 3
სამშაბათი, 14 მაისი
კოლხეთი ხობი
15:00
ნორჩი დინამო
ფოთი - სფფ-ის ტექნიკური ცენტრი
ტური 4
შაბათი, 23 მარტი
ელიტა
15:00
ნორჩი დინამო
თბილისი - ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
მართვე
15:00
კოლხეთი ხობი
ქუთაისი - სფფ-ის საფეხბურთო ცენტრი
ლანჩხუთი
15:00
ბათუმი
ლანჩხუთი - ევგრაფი შევარდნაძე
კვირა, 24 მარტი
ნიკე-ლუსო
15:00
კვარტალი
თბილისი - ნიუ ვიჟენი
ტური 5
შაბათი, 13 აპრილი
კვარტალი
15:00
ელიტა
თბილისი - ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
ბათუმი
16:00
ნიკე-ლუსო
ანგისა - ჯონი ბაკურიძე
კოლხეთი ხობი
16:00
ლანჩხუთი
ნორჩი დინამო
16:00
მართვე
თბილისი - გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
ტური 6
შაბათი, 20 აპრილი
ელიტა
16:00
მართვე
თბილისი - ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
ლანჩხუთი
16:00
ნორჩი დინამო
ლანჩხუთი - ევგრაფი შევარდნაძე
ნიკე-ლუსო
16:00
კოლხეთი ხობი
თბილისი - ნიუ ვიჟენი
კვარტალი
16:00
ბათუმი
თბილისი - ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
ტური 7
შაბათი, 27 აპრილი
ნორჩი დინამო
16:00
ნიკე-ლუსო
თბილისი - გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
მართვე
16:00
ლანჩხუთი
ქუთაისი - სფფ-ის საფეხბურთო ცენტრი
ბათუმი
16:00
ელიტა
ანგისა - ჯონი ბაკურიძე
კოლხეთი ხობი
16:00
კვარტალი
ტური 8
შაბათი, 11 მაისი
ელიტა
17:00
ლანჩხუთი
თბილისი - ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
მართვე
17:00
ნიკე-ლუსო
ქუთაისი - სფფ-ის საფეხბურთო ცენტრი
ნორჩი დინამო
17:00
კვარტალი
თბილისი - გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
კოლხეთი ხობი
17:00
ბათუმი
ტური 9
შაბათი, 18 მაისი
კოლხეთი ხობი
17:00
ელიტა
ბათუმი
17:00
ნორჩი დინამო
ანგისა - ჯონი ბაკურიძე
კვარტალი
17:00
მართვე
თბილისი - ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
კვირა, 19 მაისი
ნიკე-ლუსო
17:00
ლანჩხუთი
თბილისი - ნიუ ვიჟენი
ტური 10
შაბათი, 8 ივნისი
ელიტა
18:00
ნიკე-ლუსო
თბილისი - ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
ლანჩხუთი
18:00
კვარტალი
ლანჩხუთი - ევგრაფი შევარდნაძე
მართვე
18:00
ბათუმი
ქუთაისი - სფფ-ის საფეხბურთო ცენტრი
ნორჩი დინამო
18:00
კოლხეთი ხობი
თბილისი - გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
ტური 11
შაბათი, 15 ივნისი
ბათუმი
10:45
ლანჩხუთი
ანგისა - ჯონი ბაკურიძე
ნორჩი დინამო
18:00
ელიტა
თბილისი - გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
კოლხეთი ხობი
18:00
მართვე
კვარტალი
18:00
ნიკე-ლუსო
თბილისი - ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
ტური 12
ხუთშაბათი, 20 ივნისი
მართვე
18:00
ნორჩი დინამო
ქუთაისი - სფფ-ის საფეხბურთო ცენტრი
ელიტა
18:00
კვარტალი
თბილისი - ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
ნიკე-ლუსო
18:00
ბათუმი
თბილისი - ნიუ ვიჟენი
ლანჩხუთი
18:00
კოლხეთი ხობი
ლანჩხუთი - ევგრაფი შევარდნაძე
ტური 13
სამშაბათი, 25 ივნისი
ბათუმი
10:55
კვარტალი
ანგისა - ჯონი ბაკურიძე
მართვე
18:00
ელიტა
ქუთაისი - სფფ-ის საფეხბურთო ცენტრი
ნორჩი დინამო
18:00
ლანჩხუთი
თბილისი - გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
კოლხეთი ხობი
18:00
ნიკე-ლუსო
ტური 14
კვირა, 30 ივნისი
კვარტალი
10:55
კოლხეთი ხობი
თბილისი - ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
ელიტა
18:00
ბათუმი
თბილისი - ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
ნიკე-ლუსო
18:00
ნორჩი დინამო
თბილისი - ნიუ ვიჟენი
ლანჩხუთი
18:00
მართვე
ლანჩხუთი - ევგრაფი შევარდნაძე